Hakkımızda

EGETHERM olarak ihtiyaçlarınıza özel endüstriyel malzeme üretiminde ve tedariğinde; hızlı, ekonomik ve güvenilir hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde karşılama ilkesiyle hizmet vermekteyiz.

Misyon

Ekip çalışmasını ön planda tutan, kaliteli ürün ve hizmeti iyi fiyat ile sunan,  teknolojik gelişmeleri ve dünyayı takip eden, kullanıcı odaklı, müşteri deneyimlerine, satış sonrası servise ve kişiselleştirilmiş iletişime önem veren, dinamik ve donanımlı ekibimiz ile yurtiçi ve yurtdışı pazarında varlığından söz ettiren ve çözüm üreten bir firmayız.

Vizyon

Sektöründe uzun yıllara dayanan çözüm ortaklıkları ve işbirlikleri sayesinde sağlanan karşılıklı gelişimin, sektörün gerekleri ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sürdürülmesidir.

Değişim ve gelişime açık, güvenilir, araştırmacı ve yenilikçi, müşteri beklenti ve memnuniyetine önem veren, sattığı ürün ve hizmete satış sonrasında da sahip çıkarak,   araştırma ve maliyet düşürücü projelerle rekabet gücünü sürekli geliştiren, uluslararası standartlarda daima aranılan ürün ve hizmeti sunmayı kendisine prensip edinmiş; sektöründe tecrübeli çalışanlara sahip, fark yaratan bir “MARKA” olmak.